دریافت وام بدون سپرده (بدون ضامن)

دریافت وام بدون سپرده (بدون ضامن)

اندازه:

دسته بندی:

قیمت: 28000 تومان

تعداد نمایش:1289 بازدید

ارسال توسط:

تاریخ ارسال:۲۸ فروردین ۱۳۹۵

به روز رسانی در:۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

28000 تومان – خرید

 فرصت طلایی را از دست ندهید

.::: پکیج آموزشی مراحل دریافت وام اشتغال :::.

به همراه  ۱۰۰ طرح آماده برای ارائه به بانک نسخه اورجینال

بدون نیاز به سپرده گذاری و ضامن  !

وام خود اشتغالی

تا ۱۰۰ میلیون تومان

با بهره ۴ تا ۶ درصد

بگیرید !!!

دریافت وام بدون ضامن

دریافت وام بدون ضامن

مهم نیست شاغلید یا نه برای استفاده از این اطلاعات فقط کافیست به دنبال گرفتن وام باشید، فرصت را از دست ندهید…

بدون نیاز به سپرده گذاری، بدون هزینه، بدون دردسر تنها با چند گام ساده استاندارد که ما آن را در این پک شرح میدهیم وام میلیونی بدون بهره

آیا باورتان می شود شما هم می توانید وام های ۵۰ و ۱۰۰ میلیون تومانی بگیرید ؟

آیا میدانید برای گرفتن وام خود اشتغالی نیاز به ثبت شرکت تعاونی دارید و حدود ۲۰۰ هزار تومان برای شما هزینه دربردارد که با استفاده از این پکیج آنرا در حد صفر کاهش میدهید ؟

آیا میدانید برای گرفتن وام خود اشتغالی نیاز به ارائه یک طرح کسب و کار دارید که باید استاندارد باشد و اکثر سایت ها شما را گمراه میکنند؟ ما در این پک بیش از ۱۰۰ نمونه طرح استاندارد ارائه نمودیم که میتوانید از آن ها استفاده کنید. این طرح های کسب و کار قابل استفاده خانم ها و دانشجویان نیز می باشند.

آیا میدانید بسیاری مواقع برای گرفتن وام های ازدواج، خودرو، مسکن و انواع وام ها به بانک های نامربوط مراجعه میکنید و نا امید بازمیگردید؟ هدیه خریداران نقدی اطلاعات مفید در کلیه زمینه های وام گرفتن می باشد.

 

1383320415

مهم نیست که شاغل هستید یا نه، فقط کافی است به دنبال گرفتن وام باشید

روش ۱۰۰% عملی گرفتن وام اشتغال مطابق با سیاست های جدید دولت
بازپرداخت این وام ها ۵ سال است
بدون نیاز به سپرده گذاری
اگر آموزش ها و مراحل قید شده در این پکیچ را دنبال کنید و طرحی که به بانک ارائه میدهید استاندارد باشد بانک مجبور به دادن وام به شماست از ۱۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیون تومان و به هیچ وجه با طرح توجیهی مناسب قادر به رد درخواست وام نمی باشد

ما در این پکیج آموزشی تمامی مراحل اداری دریافت وام و طرح توجیهی های مختلف و تضمین شده را پیش روی شماقرار دادیم تا به سادگی و به زودی با خرید این پکیج به وام و پول مورد نظر خود از ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون برسید.
دریافت وام بدون ضامن

دریافت وام بدون ضامن

سولات متداول :

آیا من هم میتونم با این روش وام بگیرم؟

بله این روش برای عموم مردم کاربرد دارد و فقط دو قدم ساده باید برداشته شود که ما در این بسته آن را به طور کامل شرح میدهیم.
چرا همچین وام هایی میدن؟
حتما از رسانه ها بارها خبری به عنوان حمایت دولت از کارآفرینان و پرداخت تسهیلات به آنها شنیده اید و حتما بار ها هم شنیده اید که فلان شخص وام کلانی دریافت کرده باشد. این تسهیلات بر اساس سیاست های اخیر دولت در خصوص اشتغال و کارآفرینی پرداخت می شود.
چه بهایی برای این اطلاعات باید بپردازم؟
اطلاعات داخل این بسته حاصل یک سال تحقیق و پژوهش گروه تحقیق و توسعه شرکت تدسا و صرف هزینه های بسیار به منظور استفاده شخصی گردآوری شده که در حال حاضر با مبلغ ناچیزی در اختیار عموم قرار گرفته است. یادآور میشویم این اطلاعات منافع و سرمایه های چندین میلیونی برای شما به همراه دارد و معمولا هیچ شرکت ، ارگان یا شخصی این اطلاعات را به راحتی در اختیار شما قرار نمی دهد.

دریافت وام بدون ضامن                                                 دریافت وام بدون ضامن

پاسخ دهید